Історія

ТРИСТАВІСІМ

Український рок-гурт, заснований в Ужгороді

Триставісім сміливо можна назвати відкриттям фестивального літа 2013 року в українській музиці.

На початку весни 2013 року гурт видав дебютний міні-альбом «Перча», який був дуже добре сприйнятий більшістю поціновувачів живої драйвової музики.  Не дивлячись на те, що в альбом ввійшло всього п’ять пісень, це не завадило гурту давати повноцінні півторагодинні драйвові шоу. В підтримку альбому гурт об’їздив більшість міст західної України і виступив на більшості фестивалів України: «Карпатський протяг», «Рурисько», «Підкамінь», «Файне місто», «Music Bike Ukraine», «Франко-Місія», «ЗАХІД», «Львівська забава».

Протягом літа 2013 року Триставісім прийняли участь у зйомках телевізійних програм: на Першому Національному каналі в програмі «Фольк-music» та на каналі ТВІ в програмі «Музика для дорослих з Марією Бурмакою». Також було відзнято дебютний кліп на пісню «Дислокація». Пісні з альбому «Перча» можна почути на багатьох українських радіостанціях, а також вони є доступними для прослуховування та завантаження в інтернеті.

На початку весни 2014 року гурт почав роботу над дебютним повноформатним альбомом під назвою «Лачо». Пізніше було анонсовано початок туру «Latcho Tour 2014 / Round 1» в підтримку альбому, який стартував «Великим концертом» в Ужгороді, де вперше було презентовано пісні з альбому. Під час концерту відбулась також і презентація офіційного студійного відео на пісню «Наша файта», зйомки якого відбувались під час запису альбому на власній студії гурту. В рамках оголошеного туру гурт дав ряд концертів в Україні та закордоном, на даний момент відвідавши такі міста як Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, та фестивалі - «ЗАХІД», «Файне місто», «Лемківська ватра в Ждині» (Польща), «Черемош фест», «Країна мрій«, «Мальованка» та інші.

З переліком всіх виступів можна ознайомитись в архіві концертів.

Триставісім в Вікіпедії


Дивіться також:

 Триставісім в «Музиці для дорослих з Марією Бурмакою»

 Дислокація (Official Video)

 Наша Файта (In Studio)